ekonomiajansi.net

TEB çağrı merkezi personel alım ilanı yayınladı!

TEB çağrı merkezi personel alım ilanı yayınladı! Türk Ekonomi Bankası (TEB), yayınlamış olduğu iş ilanı ile beraber Çağrı Merkezi Departmanı ve Telefon Bankacılığı departmanlarında görevlendireceği adayların başvurularını bekliyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yayınlamış olduğu iş ilanı ile beraber Çağrı Merkezi Departmanı ve Telefon Bankacılığı departmanlarında görevlendireceği adayların başvurularını bekliyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yapılacak olan çağrı merkezi personel alımı, çağrı merkezi ve telefon bankacılığı departmanlarında görev almak isteyen adayları kapsıyor. TEB’in tarafından açılan iş ilanında  başvurusu yapacak adaylarda aradığı genel özellikler arasında eğitim durumu olarak üniversite öğrencisi ya da mezunu olmak gerekiyorken, aynı zamanda MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilmek ve raporlamayı etkin bir şekilde yapabilmek yer alıyor.

Bankanın İş İlanı Detayları

TEB’e iş ilanına başvuru gerçekleştirecek olan adayların haftanın her günü, her saati vardiyalı olarak çalışma şekline uyum sağlayabilmesi, adayların güzel bir diksiyona sahip olması da önem arz ediyor. Müşteri odaklı çalışma yürütebilecek, ikna kabiliyeti oldukça yüksek olan adaylar arasından personel alımını gerçekleştirecek olan banka, adaylardan aynı zamanda zaman planlaması yapabilme yeteneğine sahip olmasını, değişimlere hızlı ayak uydurabilmesine, yüksek iletişim becerisine sahip olmasına ve ekip çalışmasına yatkın olmasına önem veriyor.

İş başvurusu yapacak olan erkek adaylardan askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmasına isteyen banka, adayların satış hedefli çalışmasına özen göstermesini isterken, adayların aynı zamanda Eskişehir’de yaşıyor olmasına da önem veriyor.

TEB tarafından açılan 12 Ekim 2017 tarihli personel alımı ilanına, kariyer.net internet sitesi üzerinden 4 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Hakkında

Türk bankacılık sektörünün finans kurumu durumunda olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana genişletmiş olduğu şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile faktoring, yatırım, leasing, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini halen sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları değerlendiren uluslar arası kuruluşların verdiği notlar açısından da bulunduğu sektörün içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biri  olma durumundadır.

İlginizi Çekebilir :  24 Ay Vadeli 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin En Uygun Bankalar

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel ve şeffaf yönetim, etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını SPK’nın yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Scroll Up