ekonomiajansi.net

Şekerbanktan Kefilsiz 100.000 TL Konut Kredisi!

Şekerbanktan Kefilsiz 100.000 TL Konut Kredisi!

Şekerbanktan Kefilsiz 100.000 TL Konut Kredisi! Şekerbank kefilsiz konut kredisi ile ev sahibi olmak ya da ikinci evini almak isteyenlere yönelik kampanya düzenlemiştir.

Şekerbank düzenlediği kampanya ile kefilsiz konut kredisi ile ev sahibi olmak ya da ikinci evini almak isteyenlere yönelik  kampanya düzenlenmiştir.

Banka Konut Kredisi Faiz Oranlarında uygun koşullar sunuyor.

Şekerbank tarafından uygun faizli konut kredisi ile ev almak isteyen müşterilere avantajlı koşullar sunmakta. Banka tarafından sabit faizli konut kredisi olarak da adlandırılan bu kredide uygulanan aylık faiz oranı ise yüzde 1.29 olarak belirlenmiş. Şekerbank kullanılacak olan konut kredisinde belirttiği faiz oranlarını, kredi kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını ise saklı tutuyor. Konut kredisine uygulanan aylık faiz oranları ise kişiden kişiye değişiyor. Kredi sahibinin bankalardaki mevcut durumuna,  cinsiyetine, yaşına, kredinin vadesi ve tutarına göre değişiklik gösterebiyor.

Şekerbank tarafından sunulan kefilsiz konut kredisinde en uzun vade 120 ay-10 sene olarak belirlenmiş durumda. Şekerbank’ tan konut kredisi kullanmak isteyen kişiler en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusu bizzat yapabilirler. Kredi kullanmak isteyen kişiler, bankanın müşteri temsilcilerinden merak ettikleri tüm sorulara cevap alabilmekte ve konut kredisi başvuru sonucunu anında öğrenebilmektedirler.

Sabit Faizli Kefilsiz Konut Kredisi

Şekerbank kefilsiz sabit faizli konut kredisi kampanyasında satın alınacak olan konutun ekspertiz değerinin en fazla yüzde 80’ine kadar kredi kullanım imkanı bulunmakta.

Uygun faizli konut kredisi kampanyasından yararlanacak olan kişilere aynı zamanda esnek ödeme seçenekleri de sunuluyor. Kredi sahipleri kredi taksitlerini ay ay eşit şekilde ödeyebildikleri gibi, değişen taksit ödemeli plandan da faydalanabiliyorlar, istedikleri dönemlerde kredi taksitlerini artırarak kredinin bir an önce bitmesini sağlayabiliyorlar. Şekerbank konut kredisi başvurusu yaparak bu kampanyadan faydalanan kişilerin satın aldıkları konuta kredi vadesi bitimine kadar banka tarafından konut üzerine ipotek koyulur.

İlginizi Çekebilir :  Kredilerde Kefilin Sorumluluğu

Şekerbank 100.000 Lira Ev Kredisi

Şekerbank 100.000 lira konut kredisi başvurusu yaparak bu krediyi 120 ayda ödemek isteyen müşteriye aylık yüzde 1.29 faiz oranı uygulanıyor. Bu tutar ve vadedeki kredinin aylık taksitleri sabit 1.642,87 lira olarak eşit olarak geri ödenebiliyor. Kredi bitiminde toplam geri ödeme tutar da 197.144,40 lira olarak gerçekleşiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Scroll Up