ekonomiajansi.net

Aylık 1.000 TL Taksit İle Ev Alınır Mı?

Aylık 1.000 TL Taksit İle Ev Alınır Mı?

Aylık 1.000 TL Taksit İle Ev Alınır Mı? Taksit taksit ile kira öder gibi ev sahibi olmak, ama nasıl?

Aylık 1.000 TL Taksit İle Adım Adım Ev Sahibi Olmak, Ev sahibi olarak kira derdinden kurtulmak isteyen insanlar için birçok alternatif yöntem ve yöntemler üretildi.
Kira ödemekten bıkmış biz gibi insanların karşılarına zaman zaman ev sahibi olabilecekleri fırsatlar da ortaya çıkıyor. Kimisi bu fırsatı zamanında yakalar kimisi de aynı zamanda kaçırır. Bazı insanlarda bu riske girmek istemezler ve beraberinde kirada oturmaya da devam ederler. Ev sahibi olarak kira derdinden kurtulmak isteyen insanlar için birçok yol ve  yöntem üretildi.

Artık günümüz Türkiye’sinde 100.000 TL’ye çok lüks olmasa da kullanışlı bir daire sahibi olabiliyorsunuz. Bu durumda azda olsa birikimi olan bir kişi bu parayı teminat yapıp bir bankadan kredi çekip ev sahibi olabiliyor. Çekmiş olduğu krediyi de uygun taksit oranlarıyla kira öder  gibi taksit taksit bankaya geri ödeyebiliyor.

Aylık 1000 TL İle Adım Adım Ev Sahibi Olmak. Ama Nasıl ?

Bankaların daha önceden kredi, kredi kartı gibi ürünleri kullanıp, ödeme ilişkileri çok iyi olan insanlar eğer ev sahibi olmak istiyorlarsa vakit kaybetmeden araştırmaya bir an önce başlamalılar. Ev sahibi olmak için küçük sayılabilecek bir teminat ile konut kredisi için uygun bir bankaya başvuru yapabilirler. Bankanın kredi vermek için istediği vasıflara sahip olmaları durumunda ev hayallerine oldukça çok yaklaşacaklardır.

Günümüzde bankalar genellikle talep edilen kredinin taksit tutarının iki katı gelire sahip olan kişilere olumlu bakmaktadır. Yani 100.000 TL değerinde bir ev satın almak isteyen bir kişi ortalama 20-25.000 TL civarında bir teminat ayarlayabilirse geri kalan 75.000-80.000 TL gibi bir rakamı da bankadan kredi olarak kullanabilirler.

İlginizi Çekebilir :  TEB çağrı merkezi personel alım ilanı yayınladı!

Bankadan 120 ay yani 10 sene taksit talep eden biri kişi her ay 1.000 TL civarında bir geri ödeme yapacaktır. Başvuru sahibinin aylık ortalama 2.000 TL geliri varsa ve bankalarla ilişkileri de iyi durumdaysa ev sahibi olmak içinde önünde herhangi bir engel kalmayacaktır.

1000 TL İle Ev Sahibi Olunabilir, hayal değil!

Bu durumda 700-800 TL ev kirası ödeyen bir kişi giderlerini birazcıkta kısarak 10 yıl-120 ay gibi bir süre sonunda aylık 1.000 TL ödeyerek ev sahibi olabilecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Scroll Up